SPC-3284-J
ocena: +4+x

Identyfikator podmiotu: SPC-3284-J

Klasa podmiotu: Żarłacz Biały

Możliwości Bicia Rekina: Ze względu na ekstremalne ciepło SPC-3284-J jest niemożliwy do skonfrontowania w naturalnym środowisku. Aktualny protokół uporania się z instancją SPC-3284-J polega na wypompowaniu lawy z miejsca, gdzie znajduje się podmiot i bicia go nosząc na sobie pancerz odporną na skrajnie wysokie temperatury. Do wszelkich operacji powiązanych z SPC-3284-J ma zostać wysłana Mobilna Formacja Obijająca Sigma-6 ("Flaming Fists of Fury")

Opis: SPC-3284-J to gatunek, którego budowa jest oparta na krzemie i łudząco przypomina Carcharodon carcharias. SPC-3284-J zazwyczaj zamieszkuje zbiorniki z płynną lawą i ma wyjątkową fizjologię, która pozwala mu "przepłynąć" przez nie jak zwykłemu rekinowi przez wodę. Wydaje się, że nie wymagają one utrzymania temperatury cieplnej w otoczeniu, ale będą one pochłaniać wszelką materię organiczną na jaką natrafią. Sposób w jaki znajdują materię organiczną jest dotąd nieznany.

SPC-3284-J został odkryty w trakcie rajdu na kompleks Marshall, Carter and Shark Ltd., gdzie używano inżynierii genetycznej oraz [USUNIĘTO] do produkcji designerskich rekinów i sprzedawania ich po wyższej cenie. Używając dokumentacji zdobytej z rajdu, Agenci Centrum mogli wyśledzić transport SPC-3284-J do jeziora lawy w Demokratycznej Republice Konga. █ instancji SPC-3284-J zostało odkrytych, włączając w to jedną z Narodowego Parku ████████████. Obecne badania sugerują, że populacje SPC-3284-J corocznie migrują do nowych lokalizacji przez płaszcz Ziemi. To, w połączeniu z ich zdolnością przeżycia na energii cieplnej, może wyjaśniać, dlaczego ich populacja jest tak rozpowszechniona. Trwają próby przewiercenia płaszcza Ziemi.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported