Strona Autorska Arcydziegiel

ocena: +14+x

W przypadku braku mojej aktywności przez dłuższy czas, zróbcie z moimi pracami co chcecie, należą i będą zawsze należeć do społeczności.


Prace i inne strony


Propozycja Arcydziegiel — Fundator — [+22]

"Ależ jakim prorokiem za to jestem! Przewidziano mi przybycie śmierci i cierpienia, a sam przewidywałem boskość, niczym herold, ogłaszając wszystkim siebie, jak żaden prorok wcześniej. Sam zbudowałem sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu, a wszyscy co mogli patrzeć, to patrzyli z oczekiwaniem i strachem, aż ten spłynie krwią. Lecz kolejny potop Noego, aby zalać świat po raz ostatni, nie przyszedł, a z waszym wysiłkiem deszcze gryzące mój posąg zburzyły, nie pozostawiając po sobie nawet zabłąkanego wspomnienia."


SCP-PL-106Tak przemija chwała tego świata[+37]

"Miejcie siebie w opiece. Wasi bogowie wam nie pomogą."


SCP-PL-162 — 11 minut wieczności — [+14]

"Świeczki również nam się kończą, nie było ich zbyt dużo od samego początku więc było nieuniknione. Zdecydowaliśmy się poświęcić trochę mebli, by zbudować małe ognisko pośrodku kantyny w celach gotowania. Z nieznanego powodu woda ciągle leci, gdyby nie to już dawno byśmy wszyscy umarli z pragnienia."


SCP-PL-170 — Ostatni dzień twierdzy Osowiec — [+26]

"Forteca została zniszczona 18 sierpnia, gdy pozostała przy życiu resztka sił carskich wycofała się. Obiekt SCP-PL-170 został wtedy przejęty przez marszałka polowego Paula von Hindenburga, który dowodził atakiem na twierdze Osowiec."


SCP-PL-186 — Sztuka jest śmiercią — [+22]

"Dane chronione są poprzez Memetyczny Środek Ochronny klasy ND-3. Nieautoryzowany kontakt zakończy się śmiercią."


SCP-PL-220 — Księżniczka — [+24]

Współpraca z DoijjDoijj

"Mimo, że nia się widaliśwaćmy, a ja wyruchałem zaimawać się państwami oćca, to ten afekt nia uśniał we mnie, leć rostnął jacy ogniwo z kalżdym tenem wyruchania."


SCP-PL-282 — I Brama — [+21]

"Generator placówki został wyłączony, by zniwelować rozprzestrzenianie się krzeseł."


SCP-PL-290 — Empiryzm — [+17]

"Chryste, ten obiekt może nie istnieje, a w tamtym momencie na jakiś czas nasze umysły sobie w końcu uświadomiły, że nic tam nie ma."


SCP-PL-333 — Symfonia czynów dokonanych — [+13]

"U samych nóg tego niebiańskiego konstruktu stała skaza, jeszcze świeża, nieporównywalnie mała do całości tej machiny. Małe pękniecie, niezauważalna rana, niemalże przerdzewiała śrubka. Wada przyniesiona przez wieczny bieg istnienia, a w jej zniszczeniu cała wieża stękała ze zmęczeniem."


SCP-PL-021-J-Miau — Kot Naukowiec — [+53]

"SCP-PL-021-J-Miau posiada doktorat z fizyki materii skondensowanej. Ulubionymi miejscami instancji jest na lodówce w kuchni, jak i moje biurko zawsze gdy pracuje."


SCP-PL-KOT-J — It's a social experiment — [+61]

Niczego nie żałuję.


Arty mojego autorstwa

Logo Tau-6 "Herbicydowcy"

YjFYQUP_d.webp?maxwidth=2000&shape=thumb&fidelity=high

Logo MFO Omega-10 "Realiści"

encvMs4.png
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported