Dziennik Testów SCP-119
ocena: +1+x

Pozycje w dzienniku zapisywane będą w poniższym formacie:
ZAWARTOŚĆ:
WYBRANY CZAS:
MOC:
REZULTATY:

DZIENNIK TESTÓW SCP-119
ZAWARTOŚĆ: Kubek letniej kawy
WYBRANY CZAS: 60 sekund
MOC: 1
REZULTATY: Agent próbował podgrzać sobie kawę. Kuchenka się włączyła, pracowała przez minutę; po wyjęciu kawa dalej była zimna.

ZAWARTOŚĆ: Kubek letniej kawy
WYBRANY CZAS: 60 sekund
MOC: 4
REZULTATY: Agent zwiększył moc, zakładając, że wcześniejsze ustawienie było za słabe. Kuchenka się włączyła, pracowała przez minutę. Po otwarciu drzwiczek agent odkrył, że jego kawę pokrywa gruba warstwa pleśni, w ilości, której można się spodziewać po zostawieniu kubka na około 5 miesięcy. W tym momencie agent zwrócił uwagę Fundacji na mikrofalówkę.

ZAWARTOŚĆ: Stoper
WYBRANY CZAS: 30 sekund
MOC: 1, 2, 3, 4, 5
REZULTATY: Seria testów przeprowadzona, aby określić efekty wywoływane przez różne poziomy mocy. Otrzymane rezultaty to kolejno: 0:30, 15:00, 7:30:00 i 99:99:99. Ostatnio wynik nie jest poprawny ze względu na wyczerpanie się baterii. Po ponowieniu testów z bardziej wydajnym sprzętem o większym wyświetlaczu, wyniki dla ostatnich dwóch ustawień to 9 dni i 9 godzin, oraz 281 dni i 6 godzin.

ZAWARTOŚĆ: Rattus Norvegicus (zwykły szczur laboratoryjny)
WYBRANY CZAS: 60
MOC: 4
REZULTATY: Przewidywanym rezultatem miało być postarzenie się obiektu o 5 miesięcy. Po uruchomieniu urządzenia, obiekt rozmazał się, stając się ledwie widoczny ze względu na swój szybki ruch wewnątrz kuchenki. Przy 0:03, obiekt przestał się ruszać. Przy 0:05, obiekt zaczął gwałtownie gnić. Test wstrzymano przy 0:10, a SCP-119 został wyczyszczony z ekskrementów i resztek. Przyczyną śmierci było odwodnienie.

ZAWARTOŚĆ: Rattus Norvegicus (zwykły szczur laboratoryjny), mała klatka z wyściółką, zewnętrzny dozownik pokarmu/wody z pięcio-miesięcznymi zapasami, połączony z wnętrzem kuchenki przez otwory wentylacyjne.
WYBRANY CZAS: 60
MOC: 4
REZULTATY: Po uruchomieniu urządzenia, obiekt rozmazał się, stając się ledwie widoczny ze względu na swój szybki ruch wewnątrz kuchenki. Zapasy wody i pokarmu zaczęły gwałtownie znikać. Po 60 sekundach obiekt został odzyskany brudny, ale żywy. SCP-119 zostało wyczyszczone. Badanie obiektu wykazało, że znajduje się w kiepskiej kondycji fizycznej ze względu na warunki i nieczystości, ale nie stwierdzono nieprawidłowości.

ZAWARTOŚĆ: 1L wody w płytkiej szklanej misce. Temperaturę w pomieszczeniu zawierającym SCP-119 obniżono do 1°C.
WYBRANY CZAS: 600
MOC: 5
REZULTATY: Czas wewnątrz SCP-119 miał wynosić około 24,7 lat, przy początkowym ustawieniu 60 sekund. Test miał zdeterminować różnice w transferze ciepła i atmosfery pomiędzy wnętrzem a otoczeniem SCP-119, poprzez odparowywanie wody w temperaturach bliskich granicy zamarzania. Asystent badawczy wprowadzając czas, dodał jedno zero za dużo, co dałoby łącznie 2 465 753 lat, czyli ponad cztery tysiące lat na sekundę. Po naciśnięciu START, ogromna ilość powietrza zaczęła przedostawać się przez wentylację. Asystent natychmiast zrozumiał swój błąd i otworzył drzwi, żeby zatrzymać kuchenkę, wtedy też chmura niebieskawych zarodników wybuchnęła z SCP-119 na asystenta. Zaczął się krztusić i po chwili się udusił. Przeprowadzone później testy wnętrza urządzenia wykazały niski poziom tlenu i wysoki dwutlenku węgla, jak również podniesiony poziom siarki. Zarodniki okazały się być nieznanym gatunkiem pleśni Xerophillic. Wnętrze SCP-119 było gęstym ekosystemem pleśni i niesporczaków, razem z kilkoma nieznanymi gatunkami, z czego niektóre niepasujące w ogóle do istniejących kategorii. Ekosystem wykształcił zrównoważoną atmosferę, która najwyraźniej utworzyła się z początkowej zawartości wody, powietrza i asystenta.

W świetle tego eksperymentu procedury przechowawcze zostały zaktualizowane o przemysłową dezynfekcję.

ZAWARTOŚĆ: Brak. Na czas eksperymentu usunięto drzwiczki mikrofalówki. SCP-119 zostało umieszczone na środku dużego pomieszczenia, będącego klatką Faradaya, ze świeżo pomalowaną podłogą, farbą, która zmienia kolor w trakcie wysychania.
WYBRANY CZAS: 30
MOC: 3
REZULTATY: SCP-119 uruchomiony zdalnie, obserwacja testu również zdalna. Wynikowy wzór farby ukazuje gradient opadu promieniowania z kuchenki. Farba bliższa frontowi mikrofalówki wygląda jak po 8 godzinach schnięcia, a dalsze obszary znajdujące się za kuchenką są bliższe 2 godzinom schnięcia.

ZAWARTOŚĆ: Brak. Na czas eksperymentu usunięto drzwiczki mikrofalówki. SCP-119 zostało umieszczone na środku dużego pomieszczenia, będącego klatką Faradaya, ze wyschniętą, pomalowaną podłogą. Lekki, unoszący się gruz i pył zostaje uwolniony do pomieszczenia przez otwór wentylacyjny.
WYBRANY CZAS: 30
MOC: 3
REZULTATY: SCP-119 uruchomiony zdalnie, obserwacja testu również zdalna. Skomplikowany wzór pływów powietrza ujawnia podobieństwo do wzoru farby, kiedy poszczególne cząsteczki przelatują między obszarami słabszej i mocniejszej radiacji. Promieniowanie samo w sobie nie przykłada żadnej siły do cząsteczek, ale raczej wpływa na ich pęd w odniesieniu do pozostałych, co ostatecznie doprowadza do wyraźnego wzoru w masie powietrza.

ZAWARTOŚĆ: SCP-442
WYBRANY CZAS: 90
MOC: 5
REZULTATY: SCP-442 przez cały czas trwania eksperymentu wskazywał na "właściwy" upływ czasu, pokazując na upływ 1 minuty i 30 sekund po zakończeniu testu.

ZAWARTOŚĆ: SCP-289
WYBRANY CZAS: 90
MOC: 5
REZULTATY: Brak. Nie wyrażono zgody na przeprowadzenie eksperymentu.

Nie śmieszne. Musimy tłumaczyć, dlaczego to zły pomysł? Przecież już teraz doskonale wiecie, co by się stało. -O5-█

ZAWARTOŚĆ: Butelka 12 letniej szkockiej whisky Macallan
WYBRANY CZAS: 60
MOC: 5
REZULTATY: Podczas poprzednich eksperymentów, naukowcy żartowali, że powinni "usmażyć" sobie drinka, a jeden z nich przyniósł ze swojego pokoju butelkę Macallana. Trunek dwunastoletni jest raczej niedrogi, ale trunki 25-cio, czy 30-sto letnie są uważane przez niektórych za najlepsze, jakie istnieją. Po ukończeniu testu butelka miała wiek 37 lat. Zamysłem badaczy było próbowanie trunku pomiędzy kolejnymi krótkimi testami, ale usłyszał to ich przełożony, który pozwolił im zachować alkohol pod warunkiem, że poczekają do końca swojej zmiany, żeby go spróbować.

Późniejszy test ustalił, że wynik eksperymentu był wyborny. - Dr Grant

Wygląda na to, że doktor Grant jest kiepskim koneserem whisky, biorąc pod uwagę, że nie starzeje się ona poza beczką. Twój wyborny eksperyment stworzył 37 letnią butelkę 12 letniej whisky. Gratulacje. - Dr Derel

Podtrzymuje moją wstępną wypowiedź. Wyborny. - Dr Grant

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported