"Obiekty Testowe" (B82SW/9KL74/Y4P1K)

ocena: +2+x

B82SW/9KL74/Y4P1K
Status Wynajmowane
Popyt Wysoki
Cena 250USD/200GBP za 1 Podmiot, 2300USD/1690.60GBP za zestaw (10 Podmiotów)
Dostępność Ustanowiono Łańcuch Dostaw
Identyfikator Obiekty Testowe
Opis Podmioty są humanoidalnymi bytami, identycznymi pod względem budowy i fizjologii ze standardowymi nieanomalnymi przedstawicielami Homo sapiens. Dostarczane w zestawach posortowanych według płci biologicznej, podmioty są całkowicie posłuszne swojemu związanemu taumaturgicznie właścicielowi (właścicielom); będą wykonywać każdy fizycznie możliwy rozkaz. Podmioty nie wymagają odżywiania ani odpoczynku, aby przeżyć, pozostają na miejscu, jeśli nie otrzymają innego rozkazu. Mimo że nie są czujące, reagują całym spektrum ludzkich emocji na odpowiednie bodźce.
Marshall, Carter and Dark, Ltd.

Raport Wstępny
Autor Iris Dark (Kierownik Projektu) Data 10 listopada 2021
Zainteresowanie Wysokie Identyfikator Obiekty Testowe
Brak obiektów do badań jest problemem nękającym praktycznie każdą znaną człowiekowi anomalną organizację — od Klasy D Fundacji SCP aż po ofiary z ludzi Deavitów, każda organizacja w pewnym momencie natknęła się na proste zapotrzebowanie na więcej ludzi. smutna prawda jest jednak taka, że ludzie nie rosną na drzewach — albo raczej normalni ludzie nie rosną na drzewach — a nawet jeśli, to utrzymanie zdrowej osoby, która można by użyć w testach jest niezwykle kosztowne. MC&D zdało sobie jednak sprawę, że nie musi tak być.

Podczas mojej ostatniej podróży do nowo odbudowanego Adytum, zostałam przywitana przez coś, co wzbudziło moje zainteresowanie jak nigdy dotąd. Widzicie, najwspanialsza uczta, w której miałam szczęście uczestniczyć, została zaserwowana przez człekopodobne sztuczne golemy, całkowicie posłuszne swoim stwórcom, stworzone dzięki magii uczniów Wielkiego Karcysty Iona. I mimo, że ta noc miała w sobie tyle innych wyjątkowych i pochłaniających umysł wspomnień, nie mogłam wyrzucić z głowy tych prostych sługusów. I tak zaczęłam myśleć.

Z zespołem składającym się z kilku kapitalistycznych przyjaciół Nälkä i opłaconych specjalistów z Laboratorii Prometeusza, byliśmy w stanie odtworzyć coś podobnego do tego, czego byłam świadkiem w Adytum, tyle że w znacznie lepszej formie. Dzięki skokowi naukowemu tak wielkiemu, jak ten z naszych dawnych czasów, firma była w stanie wprowadzić sposób na rozwiązanie wszystkich problemów z wcześniej wspomnianych. Przedstawiamy wam B82SW/9KL74/Y4P1K: sztucznie wyhodowanych, nieświadomych ludzi, których procesy dojrzewania zostały przyspieszane przy pomocy magii Yaldabaoth. Są kontrolowane zdalnie dzięki połączeniu technologii Prometeusza i rytuałów wykonywanych przez specjalistów MC&D. Całkowicie oczyszczeni z korupcji, pomimo Sarkickiego pochodzenia i kontrolowane przez sieć taumaturgicznych przewodników nerwowych w całym mózgu, przydadzą się każdej firmie, osobie lub organizacji wystarczająco dużej, by zmierzyć się z wyżej wymienionymi problemami.

Teraz dostępne za cenę niższą niż cena utrzymania normalnego człowieka, "Obiekty Testowe" wypełnią każdy rozkazu, o ile jest on fizycznie możliwy. Od najprostszych problemów domowych po najbardziej hedonistyczne i wyrafinowane potrzeby swojego pana, te bezmyślne istoty zawsze będą tam, aby wykonywać twoje polecenia.
Plik Otworzono Jako: B82SW/9KL74/Y4P1K
Marshall, Carter and Dark, Ltd.

Informacje o Asortymencie
B82SW/9KL74/Y4P1K
Właściciel Ilość Komentarz
Marshall, Carter and Dark Ltd. ~30 000 Bieżąca partia przechowywana w magazynach w celu dalszej sprzedaży.
Laboratoria Prometeusza ~500 Część podmiotów i ich poprzednich wersji przechowywana w wynajętym przez MC&D laboratorium w celu dalszego udoskonalania produktu, reszta przedmiotów wykorzystywana do użytku osobistego.
Liczne kulty Sarkickie ~20 000 30 instancji przekazanych jako część początkowej umowy MC&D dotyczącej współpracy przy tworzeniu produktów, reszta zakupiona przez liczne kulty.
Liczne lokale ~100 000 Podmioty rozprowadzane na całym świecie dla mnóstwa pomniejszych anomalnych grup i przedsiębiorstw.
Inni indywidualni klienci ~21 000 N/A
Fundacja SCP ~50 000 Najbardziej aktywny klient B82SW/9KL74/Y4P1K spośród wszystkich innych grup; nawiązał dziesięcioletni kontrakt na regularne dostawy produktu.
Marshall, Carter and Dark, Ltd.
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported