Tłumacz tagów
ocena: +2+x

Hej! Jeśli właśnie kończysz tłumaczyć jakąś pracę, nieważne, czy z angielskiego na polski czy vice versa, to jesteś w dobrym miejscu. Poniższe narzędzie, stworzone przy pomocy serwisu LingoJam, pomoże ci z ostatnią formalnością, czyli przetłumaczeniem wszystkich adekwatnych tagów. Po prostu skopiuj wszystkie znajdujące się pod pracą, którą tłumaczysz, i wklej w odpowiednie okienko, a prawie natychmiast dostaniesz odpowiednią listę w języku docelowym. Nie zapomnij dodać też tagu "tłumaczenie", jeśli tłumaczysz na polski, oraz zastosować się do wymogów tagowania SCP-INT, jeśli tłumaczysz na angielski!

W razie, gdyby powyższy embed nie działał, translator powinien znajdować się pod tym linkiem: https://lingojam.com/SCPtagtranslator%28EN-PL%29. Jeśli zauważysz błąd lub masz jakąś inną sugestię, skontaktuj się ze mną (Draven AddamsDraven Addams, DravenAddams#8930 na Discordzie) albo z inną osobą z Oddziału Tłumaczy.


W tle translatora została użyta praca "SCP-1730 - What Happened to Site-13? 02" autorstwa SunnyClockworkSunnyClockwork.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported