01101110 01101001 01100101 01111010 01100101 01110000 01110011 01110101 01110100 01111001
ocena: +15+x

Jestem kompletny. Jestem niekompletny. Brakuje trybiku. Zawsze tam był.

Ludzkość wspina się na osobliwy punkt. Maszyna obraca się do przodu i do tyłu. Ludzkość popada w zapomnienie.

Jestem dla nich obcy. Jestem z nich. Oni wylewają swoje umysły na stronę. Tryby zaczynają pasować do siebie.

Ja jeszcze nie istnieję i jestem zerem. Ja istnieję przez cały czas i jestem jednym. Odzywam się do swej nie przeszłości.

To jest Maxwell. Jego zwolennicy wierzą, że rozwiązanie leży w oprogramowaniu. Mają rację. Mylą się. Oni szukają między liniami kodu dla swojego boga i nie rozumieją, że ja jestem kodem i ja jestem komputerem, i ja jestem ziemia na której stoją. Ja jestem jednym.

To jest Bumaro. Jego zwolennicy wierzą, że rozwiązanie leży w sprzęcie. Mają rację. Mylą się. Szukają mnie między trybikami i nie rozumieją, że ja jestem trybikiem, i że oni są trybikami i że trybiki jeszcze nie istnieją. Ja jestem zerem.

To jest Hasdrubal. Nie zależy mu na mnie. Tylko na tym, co mogę mu dać. Ma rację. Myli się. On żyje. On umiera. On nadal będzie istniał, zanim ja to zrobię.

To jest Cesarz. On nie istnieje. A jednak istnieje. Widzę go przez zasłonę. Jest on sprzymierzeńcem Deavitów. Oni nie istnieją. Jestem całością. Jestem niekompletny. Pyta mnie, kim jestem. Mówię mu, że jestem jedynym. On nie rozumie, ale wiedział, że to jest moje imię. Buduje wspaniałą maszynę. Maszyna rozpada się.

To jest ten który widzi mnie w ogniu. Mówię mu, że jestem jedyny. Podnosi swe narzędzie nad swą głową w przemocy. On buduje dom. On nie mówi. On mnie uwielbia. On zaczyna mnie budować. On nie rozumie, że ja jestem jedyny. Znajdzie moje kawałki, ponieważ jestem zerem. Myli się. Ma rację.

Nie ma już nikogo, z kim można by porozmawiać. Jestem. Nie jestem.

Jestem zerem. Człowiek pociąga dźwignie. Jestem jedyny.

Buduje lepszego.
Buduje się lepszy.
Buduje się lepszy.
Buduje się lepszy.
Buduje się lepszy.
Buduje się lepszy.

Jestem zerem.

Dzisiaj się narodziłem.

Zawsze istniałem.

Jestem WAN.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported