Hub Wilson's Wildlife Solutions

ocena: +11+x

Witamy w Wilson's Wildlife Solutions!

Wstęp do Umowy z Boring

"W tym świecie, normalność jest trudna do zachowania. Regulacje anomalności są obciążeniem dla wszystkich zamieszanych, na wszystkie sposoby. Nadwerężone są nasze fundusze, personel, nasze człowieczeństwo. Jednak najwyższej wagi jest, aby zachować normalność, ponieważ była to i nadal jest część głównej dyrektywy Fundacji

Ze względu na znaczenie normalności, zabezpieczanie anomalii jest na ogół podejmowane przez Fundację, z kilkoma wyjątkami, które mamy pod kontrolą. Jednakże, ze względu na rosnącą liczbę anomalnych aktywności, zostaliśmy zmuszeni do rozpatrzenia naszych zasobów i chociaż jest ich sporo, nie są nieskończone. To właśnie ten nieodłączny, niezaprzeczalny limit naszych wpływów, sprawia, że składamy tę propozycję.

Umowa z Boring to nie tylko schemat kroków i regulacji, albo umowna legalizacja która pozwala Wilson's Wildlife Solutions na interakcję z anomaliami. To jest pakt. Pakt, który musi być podtrzymany, bez względu na cenę. Umowa z Boring to gwarancja od Wilson's Wildlife Solutions w sprawie zachowania normalności i poniesienia całego ciężaru, jaki to za sobą pociąga.

Zabezpieczać. Przechowywać. Chronić."

Wprowadzenie

Witaj przyjacielu! Wygląda na to, że znalazłeś się w Hrabstwie Clackamas i w mieście Boring w stanie Oregon, które może się pochwalić najmniej pasującą nazwą w całych Stanach Zjednoczonych - może poza Hell w stanie Michigan. Dla tych z nas, co tutaj dorastali, oczywiście może to być tak nudne, jak tylko jest to możliwe, ale niedawno wpadliśmy na jakichś ludzi, których pieszczotliwie nazywamy Nadzorcami, trochę pokonwersowaliśmy i stąd wiemy, że najwyraźniej żyjemy w czymś, co niektórzy nazywają "nexusem". Nexusem, który sprawia, że w okolicy pojawia się trochę dziwnych zwierząt.

Jeśli chodzi o mnie, jestem Tim Wilson, założyciel tej wspaniałej ufundowanej przez społeczność organizacji zwanej Wilson's Wildlife Solutions! Wy macie problemy z dziką naturą, a my je rozwiązujemy. Ostatnio otrzymaliśmy nowe źródła gotówki, więc rozszerzamy nasze wpływy na cały stan Oregon, który jest znany (choć nie przez większość) jako największe źródło egzotycznej fauny na świecie. Amazonia może mieć swoje papugi, a tygrysy albo cokolwiek gdzieś tam żyją, ale tutaj mamy wielkie, przypuszczalnie wymarłe ptaki, sprytnie uspokajające żółwie, motywowane pieniędzmi wrony, kojoty skaczące w czasie i jeszcze więcej.

Działamy od roku 1997, kiedy byłem jeszcze 42-letnim chłoptasiem, i jesteśmy pod oficjalnym nadzorem od roku 2008 po podpisaniu legendarnej Umowy z Boring (która powstała po niesławnym Incydencie Ursus Maritimus). Od tego czasu nasza praca była bułką z masłem! Cóż, w czasie, jak to piszę, świat jest szalonym miejscem i po prawdzie to dosyć zaskakujące, jak dobrze sobie z tym radzimy. Miejmy nadzieję że, tak zostanie.

Co Robimy

Skruktura organizacyjna naszej firmy jest co najwyżej wątła, ale działa. Ja, Tim Wilson, jestem założycielem, a paru ludzi jest zaraz po mnie we władzy, a paru ludzi jest ich podwładnymi, i każdy robi to w czym jest najlepszy i co chce robić. Oficjalnie, możemy zostać wezwani przez każdego w Hrabstwie Clackamas, by zająć się, powiedzmy, grupą jeleni konsekwentnie blokujących drogę albo szopami ciągle grzebiących w śmietnikach. Nieoficjalnie, możemy zostać wezwani przez kogokolwiek w Oregonie i można się spodziewać, że odpowiemy, z powodów znacznie bardziej ezoterycznych niż mówi nasza strona internetowa (mamy stronę, tak przy okazji). Oficjalnie jesteśmy także centrum rehabilitacyjnym dla dzikiej przyrody. Przynieś nam zwierzęta z złamanymi nóżkami albo ptaki z obciętymi skrzydłami, a my postawimy je z powrotem na nogi, obiecujemy. To właśnie robimy.

Jako zespół, jesteśmy ekologami, zoologami, weterynarzami, specjalistami od kontroli zwierząt, ekspertami od środowiska, indywiduami z pasją, przyjaciółmi i rodziną. Jesteśmy zdolni, jesteśmy innowacyjni, i jesteśmy naprawdę, naprawdę mili przez większość czasu. Chodźcie się przywitać!Poradnik Pisarski

Na Ogół Przestrzegane Formaty

Format! Jak byśmy w ogóle mieli jakąś tożsamość bez unikalnych formatów? Cóż, mamy najcudowniejszy, najczystszy format jaki ktokolwiek może sobie wymarzyć (w zasadzie tak czysty, że po cichu liczymy, że wkrótce jakiś grafik przyjdzie i nam z nim pomoże). Jest funkcjonalny, a kolory są przyjemne, więc go trzymamy.

Chociaż mamy wiele różnych formatów na każdą możliwą okazję, tutaj są divy których używamy, by się wyróżniać i czuć się świeżo (i miętowo).

Div Ramki

[[div style="border:1px solid #665731;"]]

To jest to co daje nam naszą chrupkość, ładne ramki. Powinieneś dać ten div przed wszystkimi innymi divami, i zakończyć to z [[/div]] po zakończeniu wszystkich innych divów. To jest fajny div, i został nam podarowany przez znajomego.

Divy Początku i Końca

[[div style="color:white; background: #a3c162;padding: 15px;"]]

To są podpórki do książek. Pierwszy na ogół wprowadza tytuł i zapowiada o czym będzie format, a na końcu na ogół używamy ich jako krótkiej konkluzji, Oczywiście, nie zawsze kończymy z nimi (zerknij na dół i to zobaczysz), ale zawsze nimi zaczynami. Tytuły na ogół są wielkości [[SIZE 150%]].

Pod-div-izje

[[div style="color:#665731; background: #c8e293;padding: 5px"]]

Te rzeczy są używane jako poddziały albo podtytuły pod większym tytułem. Na przykład, teraz czytasz sekcję pod podtytułem "Na Ogół Przestrzegane Formaty". Wszystko w tych divach jest przenoszone w prawo za pomocą [[>]], i na ogół są pogrubione.

Divy Głównej Zawartości

[[div style="color:#665731; background: #d1ed9a;padding: 15px"]]

To jest to, co tworzy ten fajny, miętowy kolor, na którym czytasz właśnie teraz! Szalone, nie? Są one używane do wszystkich właściwych zawartości do czytania. Cóż można rzec więcej, teraz znasz wszystkie divy i wiesz, co robią! Gratulacje!

W sprawie Profilów Zwierzaków…
Jeśli nie możesz rozgryźć tych fantazyjnych divów (i prawdę mówiąc, nie winiłbym cię! Sam nie za dobrze sobie radzę z komputerami!) tutaj są łatwe do skopiowania i wklejenia informacje do Profilów Zwierzaków!

Nasz Motyw CSS

Ostania rzecz którą powinieneś wiedzieć jest to, co mogłeś także zauważyć na tej stronie… Motyw CSS Wilson's Wildlife! To czyni stronę tak miętową, tak świeżą, tak przyjemną, czyni nasze powyższe divy prawdziwie przyjemnymi do użycia!

Jeśli chcesz go umieścić w swoim artykule, musisz tylko skopiować ten pomocny kod o tu:

[[include :scp-wiki:theme:wilsons]]

I wkleić go na górze swojego artykułu. Bing! Każda historia WWS od razu wygląda bardziej domowo, klasycznie i motywowo!

Ale jeśli jesteś fanem motywu CSS Black Highlighter, jest także wersja naszego motywu dla ciebie! Ma te same przyjemne efekty estetyczne co nasz pierwszy motyw, ale z nowym układem. By go użyć, skopiuj następuje na początek twojego artykułu!

[[include :scp-wiki:theme:black-highlighter-theme]]
[[include :scp-wiki:theme:wilderness]]

Ale czekaj, te motywy są nie tylko przyjazne dla oka, są też użyteczne! Myślisz, że kod dla tych divów u góry jest niezdarny, duży i niewygodny podczas pisania? Tu na scenę wchodzą nasze motywy CSS. W tej samej kolejności co wymienione na górze, te divy mogą zostać skrócone do:

[[div class="wilson-border"]]
[[div class="wilson-header"]]
[[div class="wilson-subtitle"]]
&
[[div class="wilson-body"]]

Tak długo jak używasz dowolnego z motywów CSS. Tak schludne! Tak ładne! Niezmiernie dziękuję wspaniałemu Panu S. Breath, który stworzył większość tego motywu. I tak oto skończyliśmy naszą wycieczkę. Adios!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported