Wirtualna Galeria Śmierci "Waba"18+

UWAGA! ZAWARTOŚĆ TEJ STRONY ORAZ PROGRAM PRZEZ NIĄ OFEROWANY PRZEZNACZONE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA OSÓB DOROSŁYCH.


CW: Brutalność, Gore


Witaj w Wirtualnej Galerii Śmierci "Waba"!wirtualny
1. «stworzony w ludzkim umyśle, ale prawdopodobnie istniejący w rzeczywistości lub mogący zaistnieć»
2. «wykreowany na ekranie komputera, telewizora, ale tak realistyczny, że wydaje się rzeczywisty»


和場
1. 和 (wa): harmonia, styl japoński, pokój, zmiękczenie, Japonia
2. 場 (ba): lokacja, miejsce

Przed Tobą jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, zainspirowane najnowszymi technologiami, popkulturą oraz kreatywnym combo anartystów z dwóch odległych od siebie krajów – Polski i Japonii. Dzięki naszej galerii, każde z Was może doświadczyć ekscytującej śmierci za życia, nie wydając milionów na drogie, medyczne zabiegi ani nawet nie wychodząc z domu. Wystarczy, że założysz konto na naszej stronie i wybierzesz program, który przypadnie ci do gustu. Na początek przysługują ci trzy darmowe Obole, czyli żetony funkcjonujące jako waluta na stronie; przekładają się one na jedno darmowe demo, a kolejne możesz dokupić za prawdziwe pieniądze.


Co o nas mówią?


"Risqué. Zaradne i kontrowersyjne wykorzystanie najnowszego krzyku anomalnej mody. Niestety, gamifikacja doświadczenia zabiera część potencjału."
— Krytyk


Nasza odpowiedź: Serwery i tanatomia kosztowały dość dużo…

"CO ZA POTWORNY BÓL, BÓL NIE DO ZNIESIENIA! 10/10"
— Anonim


Nasza odpowiedź: Zapraszamy ponownie! ^_^

"Jak cię walnę w ten ryży łeb, to dopiero będziesz miał symulację! Pojebało was z tym?!"
— Matka artysty


Nasza odpowiedź: Pani mamo Niemira, czy możemy umieścić to na stronie?


UWAGA: Wirtualna Galeria Śmierci "Waba" może spowodować u użytkownika odrealnienie, atak paniki, atak epilepsji, zawał serca, a także, w niektórych przypadkach, zwiększenie pola abstrakcji wokół danej osoby. Twórcy zrzekają się odpowiedzialności za szkody poniesione podczas partycypacji w projekcie.

Zabij sięDarmowe demoGłówne symulacjeProgramy specjalne

Nadchodzące projekty


O nas

Shinigaka (死画家, "Malarze Śmierci") to odłam kolektywu Are We Cool Yet?, powstały w ciągu ostatniego roku. Inspirują nas możliwości stworzone przez ekstrakcję i zastosowania tanatomy, pozwalającej na bliższe niż kiedykolwiek flirtowanie człowieka ze śmiercią. Każde z nas przeszło zabieg tanatomii z różną specyfiką, a zdobytą substancję przekuliśmy w ten projekt. Nasze serwery, hostujące wszystkie symulacje, chłodzone są owym rdzawym płynem, każda maszyna poświęcona innemu doświadczeniu. Wierzymy, że w dzisiejszym świecie, gdy ludzie uciekają od śmierci coraz szybciej, każdemu może się przydać przysłowiowy kubeł zimnej wody i zatrzymanie się na chwilę.

Nasi członkowie:

  • Futakuchi Kanayo (二口かなよ)
  • Niemir Ruta
  • Subenashi Ken (術無ケン)
  • Pyton
  • Tatsuiki Haru (龍息春)

i inni.


FAQ


Q: Czy podczas symulacji mogę [tu wstaw dowolną hipotetyczną sytuację]?
A: Pełna interaktywność to pełna interaktywność. Nie obchodzi nas, co tam robisz, my jedynie zapewniamy środowisko i wpuszczamy Cię do środka. Jest jednak wyjątek: W scenariuszach wieloosobowych, czyli tych, gdzie uczestniczy naraz więcej niż jeden gracz (Shinigaka × Dead by Daylight, Cmentarzyk), zabronione jest krzywdzenie innych graczy, jeśli nie wyrazili oni na to uprzedniej zgody, zaznaczając odpowiednią opcję przed rozpoczęciem.

Q: Czy będzie kiedyś collab z Fortnite/Five Nights at Freddy's/Among Us?
A: Nie. Nie będzie. Przestańcie pytać.

Q: Czy nie uważacie, że reklamowanie symulacji w dość "growy" sposób, posuwając się wręcz do partnerstwa z popularną grą, jest być może nietaktowne, zważywszy na tematykę?
A: Tak. I?

Q: O co chodzi z tą nazwą? To tak ironicznie, czy jak?
A: Nie, po prostu Niemir walnął w japońską klawiaturę i tak wyszło. Are we cool yet?

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported