Specjalny List Wondertainmenta
ocena: +6+x

Dokument znaleziony pośród przedmiotów osobistych D████ W█████, odzyskany w czasie operacji PURPUROWA KOPERTA.

Najdroższy Aaronie Williamie Coolridge-Yatesie,

Jesteś jednym z absolutnie najlepsiejszych klientów doktora Wondertainmenta, który zamawia więcej tubek Realipysznej Niesamofarby!™ i bloków Wsparzeźbiałej Supergliny™ niż KTOKOLWIEK INNY!!! Swoją lojalnością zaimponowałeś doktorowi Wondertainmentowi do tego stopnia, że stajesz się członkiem BARDZO SPECJALNEGO KLUBU! zarezerwowanego wyłącznie dla najspecjalniejszych fanów!

Dołączona do listu jest TWOJA WŁASNA karta członkowska "Najlepszego Klubu Wspaniałych Gości Doktora Wondertainmenta™!". Jako jej członek będzie miał wczesny dostęp do niektórych nadchodzących zabawek i gier doktora Wondertainmenta oraz specjalnych ofert tylko dla Członków Klubu!

Ale TO NIE WSZYSTKO!! Otrzymujesz również wczesny egzemplarz najnowszego produktu doktora Wondertainmenta: Zestaw Wybuduj Swoją Własną Gigalbrzymią Kreatywność Strukturalną™, który stanowi część nowej linii zabawek Zbuduj Swój Własny, której premiera odbędzie się w porę na zimowe święta! Jest w niej wszystko, w tym sporo Pstrykowych Superkołków™, Ultramateriał z Włókien Węglowych doktora Wondertainmenta™ oraz TRZY pełnego rozmiaru Śmiechowspaniałe Magnetoklocki™!

I pamiętaj! Zawsze baw się śmiechopysznie!

Twój najlepszy Wspaniały-Kumpel!
Doktor Wondertainment

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported