Zlecenie MEF-2839

ocena: +7+x

12.03.2014 Cyców

Numer zlecenia: MEF-2839

Klient: A.R.G.U.S. Inc.

Typ usługi: Sprzedaż

Specyfikację zlecenia: 14 zestawów broni typu "Adramalech" model 35. Dodatkowo przeszkolenie klienta z używania ww. broni.

Ważne informacje: Bronie typu "Adramalech" charakteryzują się mniejszym zużyciem energii EZAW, jednak pomimo tego jest wymagana ich konserwacja przynajmniej raz na rok. Zgodnie z umową będziemy wykonywać ich konserwację do 12.03.2022 z możliwością przedłużenia umowy.

Termin wysyłki: 12.04.2014

"Adramalech"

Broń szybkostrzelna "Adramalech" to jeden z najnowszych cudów techniki, które opuściły Hunter Labs. Testowany w boju przez profesjonalistów, zasilany ekologiczną energią EZAW szybkostrzelny karabin automatyczny "Adramalech" to idealnie to, czego potrzebujesz!

Pociski energetyczne o kalibrze 8mm, brak potrzeby przeładowywania. Należy uważać jednak, aby broń się nie przegrzała. Wszelkie instrukcje jak to zaobserwować, zawarte w załączonym manualu.

W naszych laboratoriach pobieramy energię EZAW od chętnych dostawców, którzy podpisali z nami kontrakt. Następnie dzięki specjalnym zbiornikom w odizolowaniu od reszty świata, dla dobra dostawcy, jest pobierana energia EZAW, która następnie filtrowana i modyfikowana przez nasze urządzenia jest używana w broniach takich jak "Adramalech".

"Ale czy broń nie rozpadnie się pod wpływem energii?" I o to nie musisz się martwić drogi kliencie! Używamy organicznego materiału dostawców, pozyskanego jako środek uboczny pobierania energii EZAW, stapianego razem z helloritem. Następnie materiał organiczny zmieszany z helloritem możemy uformować w broń w specjalnie przygotowanych szablonach, która spełni twoje potrzeby. Po dokładnym sprawdzeniu jakości broni wyciągniętej z formy, podłączany jest mały zbiornik z energią EZAW w miejscu, gdzie standardowo znajdowałby się magazynek. Broń powstała z materiału organicznego oraz helloritu jest dużo bardziej wytrzymała i lepiej znosi energię EZAW niż standardowe modele.

"Adramalech" jest dostępny w 5 kolorach oraz posiada w pełni modyfikowalne części. Wszystko, aby dostosować broń dla potrzeb klienta zarówno pojedynczego, jak i dla większych firm.

Zgubiłeś broń? Żaden problem! Dzięki naszemu systemowi obserwacyjnemu "Third Eye" nasz dział pomocy będzie w stanie zdalnie zablokować zagubioną broń oraz wysłać jej lokalizację do prawowitego właściciela. Wszelkie próby modyfikacji systemu "Third Eye" wiążą się z zablokowaniem broni oraz konsekwencji z dodatku 21 umowy.

Zobacz również inne nasze oferty:
- Rewolwer Energetyczny "Asmodeus"
- Laptop "Fenrir", jedno ładowanie starcza na średnio 2 lata
- Opancerzony samochód terenowy zasilany energią EZAW "Coyote"


HunLab: Mamy pewne problemy z zebraniem dostatecznej ilości energii EZAW aby móc ukończyć zlecenie dla argusa, być może będzie potrzebne opóźnienie.

Nagranie głosowe ze zbiornika poboru EZAW #21: GŁUPCY, MYŚLICIE ŻE BĘDZIECIE MNIE WIĘZIĆ W NIESKOŃCZONOŚĆ? JAK TYLKO SIĘ STĄD WYDOSTANĘ TO PRZEKAŻE WSZYSTKO SIŁOM BEZPIECZEŃSTWA I SIĘ ZESRACIE, TO JEST JAWNE POGWAŁCENIE UMOWYHunSec: Zbiornik poboru EZAW #21 został opróżniony, jego zawartość demoniczna została potraktowana CHARON42 i odesłana do demonicznej warstwy rzeczywistości z zestawem wspomnień #441. Udało się umieścić w zbiorniku dostawcę #382 z którym umowa kończy się w 2122.


Od: Eryk Niedzielski, A.R.G.U.S. Inc.
Do: @HunterIndustries
Temat: MEF-2839
Treść: Witam,
jestem pewny, że państwo o tym wiecie, jednak nie dotarła cała dostawa broni, jaka była obiecana w umowie. Zamiast 14 zestawów dostaliśmy 10. Mam nadzieję, że sprawa zostanie rozwiązana szybko. Pozdrawiam.

Od: Tomasz Kowalski, Hunter Industries
Do: Eryk Niedzielski, A.R.G.U.S. Inc.
Temat: Re:MEF-2839
Treść: Witam,
przykro słyszeć, że jeden z naszych czołowych klientów nie otrzymał w pełni dostawy. Pozostałe 4 zestawy wyślemy w jak najszybszym tempie. Mogę jednak zagwarantować, iż wina nie leży po naszej stronie. Nasz dostawca energii EZAW chwilowo skomplikował z nami współpracę, jednak wszystko zostało unormowane, a dostawca zmieniony. Dodatkowo w ramach rekompensaty możemy wysłać 4 specjalne kamizelki kuloodporne z naszym logiem. Pozdrawiam.

Od: Eryk Niedzielski, A.R.G.U.S. Inc.
Do: Tomasz Kowalski, Hunter Industries
Temat: Re:Re:MEF-2893
Treść: Dziękuje za szybką odpowiedź, jednak czy mam jakąś gwarancję, że i ten dostawca energii nie będzie komplikował współpracy? Pozdrawiam.

Od: Tomasz Kowalski, Hunter Industries
Do: Eryk Niedzielski, A.R.G.U.S. Inc.
Temat: Re:Re:Re:MEF-2839
Treść: Witam,
czy próbował pan może kiedyś samemu poprosić byt demoniczny Klasy C do współpracy? Pozdrawiam.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported