Zlecenie MEF-7629

Angielskie kanony » Z Archiwum 120 / Bez Powrotu » Zlecenie MEF-7629

ocena: +6+x

12/03/2023 Cyców

Numer zlecenia: MEF-7629

Klient: Klient nr. 1138

Typ usługi: Sprzedaż

Specyfikacje zlecenia: 5 kombinezonów maskujących "Oni" oraz 5 pistoletów typu "Rokita". Dodatkowo przeszkolenie klienta z ww. broni.

Ważne informacje: Klient wyraźnie prosił o zachowanie anonimowości, w większości dokumentacji firmy. Został zatem użyty numer seryjny klienta.

Termin wysyłki: 12/04/2023
"Oni"

Twój zawód wymaga bycia niezwykle cichym, dyskretnym oraz nie zwracającym na siebie uwagi? Uważasz że typowe kombinezony wojskowe z plastiku i krzaków to za mało? Chcesz również przy tym wyglądać stylowo? Kombinezon maskujący "Oni" jest produktem idealnie dla ciebie!

Używając najnowszej technologii wytworzonej w HunterLabs, osoba nosząca kombinezon "Oni" staje się praktycznie niezauważalna! Jak do tego doszliśmy, zapewne zapytujecie? Łącząc materiałową powłokę ze skondensowaną siłą pozyskaną od naszych dostawców, kombinezon staje się niewidzialny, całkowicie odbijając i załamując światło od kombinezonu.

Każdy kombinezon "Oni" jest szyty na miarę pod każdego klienta, przed zamówieniem prosimy o próbkę krwi, w celu połączenia jej z materiałem kombinezonu. Dzięki temu każdy pojedynczy egzemplarz może być spersonalizowany właśnie pod ciebie! Dzięki temu również, kombinezon może stać się widzialny w momencie kiedy pomyśli o tym użytkownik. Osoba w pełni wyszkolona będzie potrafiła w pełni to opanować.

Co bardziej ostrożni mogą pytać, co z kamerami termalnymi? Na to również mamy rozwiązanie. Korzystając ze skondensowanej esencji od naszych dostawców
użytkownik może automatycznie dostosować temperaturę kombinezonu do temperatury otoczenia. Dzięki czemu na kamerach termalnych będzie również nie do zauważenia.

Kombinezony "Oni" są dostępne w 20 kolorach wraz z możliwością posiadania spersonalizowanej maski.

Zobacz również inne nasze oferty:

- Rewolwer Energetyczny "Asmodeus"
- Helikopter Szturmowy "Amon"
- Karabin Snajperski "Apollyon"
"Rokita"

Chcesz kogoś zabić nie zostawiając żadnych śladów, jednakże również jesteś profesjonalistą z pewnymi standardami? To produkt idealnie dla ciebie! Hunter Industries przedstawia pistolet "Rokita"!

Nikt nie lubi mieć ubrudzonego ubioru, bądź ściany w czasie wykonywania pewnej brudniejszej roboty. Po wielu próbach HunterLabs stworzyło idealną broń dla takich ludzi! Jak do tego doszliśmy? Pistolet jest zasilany ekologiczną esencją od naszych dostawców, przed ponownym uzupełnieniem jej pistolet jest w stanie oddać 20 strzałów. Pocisk po trafieniu celu rozpada się, napełniając żywy cel esencją od naszego dostawcy. Po czasie około 5 sekund cel umiera z powodu zatrzymania akcji serca. Dla wyszkolonej osoby z dobrym celem jeden strzał absolutnie wystarczy aby zabić. Na celu nie pozostaje żaden ślad po pocisku.

Pistolet "Rokita" jest dostępny w 14 kolorach oraz jest w pełni modyfikowalny. Akcesoria dodatkowo płatne.

Zobacz również inne nasze oferty:
- Kombinezon Maskujący "Oni"
- Młot Pneumatyczny "Thor"
- Motorówka "Utopiec"


Wykryto dźwięk przeszkadzający we śnie. Możliwości akcji: sprawdzenie dźwięku, kontynuowanie odpoczynku. Wybrana akcja: sprawdzenie dźwięku.

Mężczyzna ubrany w szarą piżamę automatycznie się wyprostował z pozycji leżącej w łóżku. Niemalże od razu zaczął się rozglądać po pomieszczeniu, jego ruchy przypominały skanowanie. Oparł się o łóżko nie budząc swojej żony leżącej obok, po czym wyprostował się do pozycji siedzącej. Ciemność normalnemu człowiekowi znacznie by utrudniała zauważenie czegokolwiek, ale on nie miał takiej słabości. Wyraźnie widział swoją bogato zdobioną sypialnie oraz kawałek korytarza.

Ponownie wykryto nietypowy dźwięk. Lokalizacja: drzwi od kuchni. Możliwe akcje: zignorowanie ich, sprawdzenie dźwięku. Wybrana akcja: sprawdzenie dźwięku. Rozpoczęto sekwencje chodu.

Mężczyzna zaczął robić kilka kroków w stronę drzwi, gdy nagle usłyszał głos zza drugiej strony łóżka.

— Tuż za tobą — powiedział silnie zmodulowany, niemalże demoniczny głos.

Mężczyzna odwrócił się na pięcie w stronę źródła dźwięku i podszedł o krok bliżej. Zauważył postać w czarnym garniturze na którym znajdowały się fioletowe, lekko przypominające liście wzory. Na jej twarzy zaś znajdowała się czarna maska z fioletowymi wzorami przypominająca japońskie demony. W tym momencie postać celowała z pistoletu w jego stronę.

Możliwe akcje: przyjąć pocisk (ryzyko śmierci), zasłonić się (zwiększono szansę przeżycia). Wybrana akcja: zasłonić się. Rozpoczęto sekwencję chwytu.

Mężczyzna natychmiastowo chwycił rozespaną jeszcze żonę i ustawił przed sobą, niby jako tarczę. W tym momencie pistolet wystrzelił. Pocisk pomimo trafienia kobiety centralnie między oczy rozbił się. Kobieta znacznie stała się żywsza i zaczęła odchodzić w bok wrzeszcząc w niebo głosy, mówiąc o jakiejś bestii. W pewnym momencie zwyczajnie upadła na podłogę, cała jej energia życiowa uleciała.

Trwa identyfikacja zagrożenia… Zagrożenie zidentyfikowano. Pocisk uwalniający byt demoniczny. Zagrożenie dla integralności systemu: 0.

Mężczyzna rozłożył ręce i spojrzał prosto w maskę zabójcy.

— Dalej, strzel do mnie, człowieka. Wasze bronie są nieefektywne na tak doskonale ludzkiego człowieka jak ja — powiedział śmiejąc się donośnie.

Zamaskowany zabójca westchnął, wyciągnął drugi pistolet i oddał strzał. Pocisk przeszył czaszkę mężczyzny idealnie między oczami.

Trwa wyłączanie systemów. Krytyczna awarKurier Anomalny Warszawy

Warszawa 12.05.2023 6.99 zł

MARK ZUCKERBERG NIE ŻYJE


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Uznanie autorstwa — na tych samych warunkach 3.0 unported